Jeroen Bark

Jeroen Bark

Marketing strateeg

  • Had eigenlijk kok willen worden
  • Bierproducent
info@on-steam.nl
Mijn collega's | LinkedIn
Wouter van der Sar

Wouter van der Sar

Fotograaf

  • Audiofiel
  • Hondenliefhebber
  • Cellist
  • Altijd aardig
hello@woutervandersar.nl
Mijn collega's | LinkedIn
Martijn van Goor

Martijn van Goor

Creative director

  • grafisch ontwerper
  • heeft alles op cd
  • hardfietser
  • klusaap
  • illustrator
  • gek op typografie
martijn@viesrood.nl
Mijn collega's | LinkedIn
Jef de Roode

Jef de Roode

Director interactive

  • Pianist
  • Lichaamstaal-lezer
  • Lidlelover
  • Image replacement manager
  • Ex-flasher
  • BraziliĆ«ganger
  • Nietzsche-nerd
jef@viesrood.nl
Mijn collega's | LinkedIn
Kim Boeren

Kim Boeren

Senior grafisch ontwerper

  • Terrasjespakker
  • No nonsense
  • Dauwzwemmer
  • Betrokken
  • Kaas!
  • Woordgrapjes en beeldgeintjes
  • Lalala
kim@viesrood.nl
Mijn collega's | LinkedIn
Vincent Visschedijk

Vincent Visschedijk

Developer

  • Code koning
  • Danser
  • Weetjes-weter
  • Scout
  • Binair denker
  • Systeembeheerder
vincent@viesrood.nl
Mijn collega's | LinkedIn
Naomi van Kuijk

Naomi van Kuijk

Grafisch ontwerper & illustrator

  • Hondenlokker
  • Opgeruimd
  • Kringloopfanaat
  • Jaren '80 hitjes
  • Drinkt heel veel thee
naomi@viesrood.nl
Mijn collega's | LinkedIn
Jasper Wichers Schreur

Jasper Wichers Schreur

Grafisch ontwerper

  • Festivalganger
  • Heerser van de tafeltennistafel
  • Passie voor typografie
  • Concertjes
  • Relativeren
  • Hot wings
jasper@viesrood.nl
Mijn collega's
Bas Abelmann

Bas Abelmann

Grafisch ontwerper

  • Laat zich niet beschrijven met trefwoorden
bas@viesrood.nl
Mijn collega's
Lisa Hollak

Lisa Hollak

Stagiair grafisch ontwerp

lisa@viesrood.nl
Mijn collega's
Amy Hofman

Amy Hofman

Stagiair grafisch ontwerp

amy@viesrood.nl
Mijn collega's